Хочеться нагадати Бужанському, що якщо він продовжить у такому ж дусі, то на нього може чекати доля його кумирів з Партії Регіонів

0
205

Майже народний депутат Максим Бужанський, якого партія «Слуга народу» узяла під своє крило, продовжує тішити нас перлами, віддаленими від здорового глузду настільки, наскільки сам Бужанський віддалений від України.

Замірюючи температуру по палаті, я помітив, що у пацієнта почалось загострення, подібне до тих, які переживали риги за часів правління Януковича.

Наприклад, Бужанський підтримує такого ж антифашиста, як і він, Дубінського і мріє про Богдана в кріслі прем‘єра та Портнова у якості генпрокурора. А від себе ще додає, що Лукаш має очолити Мінюст. Прямо як у 2013, напередодні Майдану. Майдану, який Бужанський ненавидить з тією ж ригівською затятістю.

Ну і щоб двічі не вставати, покажу вам ще одну публікацію цього створіння.
Майже нардеп розлютився на журналістку Olga Dukhnich за те, що та згадала, що він сам говорив неодноразово: Бужанський ностальгує за СРСР та підтримує Януковича і партію регіонів.
Але нагадування про це розлютило Максима, і він назвав Ольгу «тупая овца», а НВ — одіозним ЗМІ. До слова, цьому ЗМІ давав інтерв‘ю лідер партії Разумков.

Воно й не дивно, бо «неодіозними» для Бужанського є «страна» Медведчука і його ж Свєта Крюкова, якій він нещодавно зізнавався у любові до георгіївських лєнт.

Справжній слуга народу — ватний, хамовитий і з явним нетриманням мовної діареї.

Навіть ще не ставши народним обранцем, слугою і законотворцем, це непорозуміння поводить себе так, ніби воно упіймало Бога за бороду та вже є хазяїном життя.

Дуже шкода, що притомні однопартійці відмовчуються щодо поведінки та висловлювань свого колеги.

Але усе-таки хочеться нагадати Бужанському, що якщо він продовжить у такому ж дусі (а він продовжить), то на нього може чекати доля його кумирів з партії регіонів.

І краще щоб це був Шуфрич, а не Чечетов.

Вони теж хибно вважали себе пестунами долі.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here