Кадровий голод чи бездарна кадрова політика?

0
193

Про кадровий голод і проблеми кадрової політики чинної влади.

6 березня 2020 року з посади заступника міністра культури, молоді і спорту звільнилася Ірина Подоляк.

13 травня 2020 року уряд звільнив Єгора Фірсова з посади в.о. голови Держекоінспекції.

27 травня 2020 року Кабмін відправив у відставку Олексія Рябчина – заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

У пресі можна знайти різні оцінки ефективності їхньої роботи. Але чого точно не знайдете, так це причетності до корупційних схем чи лобіювання чиїхось інтересів.

Список нещодавно звільнених посадовців можна продовжити. Тільки питання в іншому: в Україні точно кадровий голод, як кажуть Володимир Зеленський і перший заступник голови ОП Сергій Трофімов?

Може, насправді проблема в бездарній кадровій політиці?!

Якщо Офіс президента не справляється зі своїм чи не найважливішим обов’язком – набором кадрів в органи влади…

Якщо Зеленському не вистачає компетентності, щоб відібрати професійні кадри…

Якщо команда президента не знає, де і як шукати кваліфіковані кадри…

…то про що можна говорити далі.

Нагадаємо, під час прес-конференції 20 травня Володимир Зеленський поскаржився на кадровий голод в Україні. «У нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти зараз гарного міністра культури. Ми разом із прем’єром шукаємо, ми зверталися до нашої культурної спільноти. Ми зверталися до багатьох людей, казали – дайте», – розповів президент.

Крім цього, Зеленський зауважив, що ця проблема також стосується і питань освіти та сфери енергетики. «Нам дуже складно знайти міністра освіти. Нам дуже складно знаходити міністра енергетики, тому що, яку б людину ви не взяли, наприклад, у галузі енергетики, на наступний день ЗМІ пишуть – це точно людина Ахметова чи це людина Коломойського, чи пана Пінчука. Скажіть, будь ласка, де у нас незалежні енергетики в країні? Вони є? Дайте мені», – скаржився президент.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here