Інсайд з Банкової: Порошенко робить зачистку серед "своїх"

Відколи Ляшко пішов з Банкової, відбувся цікавий договорняк.

В результаті домовились за наступний пакет рішень:
1. Наливайченко піде у відставку після відповідного голосування в Раді, голосуватимуть зокрема “Батьківщина”, “Самопоміч” і …група “Удар”
2. Міністр екології Ігор Шевченко теж піде у відставку, але цю квоту лишають для “Батьківщини”, яка давно стала виконувати для Петра Олексійовича функцію “чего изволите”, можливий варіант – Валерій Дубіль;
3. БПП підтримає Кличка у мери Києва;
4. БПП дотисне вибори мера у один тур, це “рятівний круг” для Кличка, водночас це напрочуд вигідно Садовому + багато потенційних мерів від “Самопомочі” реально можуть виграти мерські вибори (як, наприклад, Тарас Пастух у Тернополі), якщо вони будуть однотуровими, але не мають шансів, якщо вибори відбудуться у 2 тури.
5. Сьогодні на засіданні Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя, де я працюю секретарем, були розглянуті 4 альтернативні законопроекти по місцевих виборах; у ВСІХ – вибори мерів міст у 2 тури, у всіх чотирьох, разом з тим, ВР за наполяганням президента має проголосувати за однотурові вибори.
____
Залізних підтверджень наразі немає. І я не стверджую, що це правда. Але джерелу, яке це повідомило – вірю.

А у вас, шановні читачі, є чудова можливість перевірити ці слова. Якщо Дубіль чи хтось інший від “Батьківщини” стане міністром екології, або якщо “Удар” навіщось проголосує за відставку Наливайченка, якщо “Самопоміч” так само підтримає відставку Наливайченка, або якщо котрийсь інший домисел хворої фантазії мого інформатора – значить, все вищевказане правда.
_____
Боже, врятуй Україну!

Андрій Лозовий


Загрузка...