“Гріби”, Бардаш, “Луна” і Служба зовнішньої розвідки?

0
169

Бардаш – сепар. Приїхав в Київ з Донбасу. Не ватник. Не просто байдужий росіянин. Сепар. З відповідним букетом ментальних недугів: “уліци Гітлера”, “Бузіна геній і пророк”, “дєд воєвал, а укропи напалі”.

Українка “Луна” – екс-дружина Бардаша. Поп-півчиня ротом. Як і Бардаш катається з гастролями по Росії. Нещодавно оскандалилась треком “Пальмира”. Там романтична розмазня про мальчіка-найманця, війну та любов.

Можна здогадатися з чим пов’язана російська попса про найманця в Сирії. З державною військовою компанією “група Вагнера”. Найманці ГРУ РФ. Проксі-солдати – якщо треба вони “просто найманці”. Я слідкую за кількома нацистами з РФ, які пішли служити в спецназ. Постять зі слізними відгуками трек “Луни”. “Песнь о наших”, “Наши в Сирии”, “Война и любовь”.

Слава Богу, “Гриби” підздохли. Там в масовці кліпів знімалося багато “правих пацанів”. Які слабо тямили з ким мають справу.

На днях був фестиваль дарк техно. Я там бачив лібералку, що була медиком в АТО. Скаче, пищить. Намагається хоч якось лизьнути руку Бардашу, який присідає на краю сцени.

– Тема рэперства привлекла внимание оргкомитета, и я подумал: может быть, стоит министерству культуры подумать над грантовой поддержкой современной формы поэтического и музыкального творчества? – директор Службы внешней разведки России Сергей Нарышкин предложил министерству культуры поддерживать рэп-исполнителей правительственными грантами.

Це жарт!

Ні, насправді це не жарт.

Це справжня заява керівника СВР РФ.

Можете загуглити.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here