В рядах членів організації «Hromadske» отримували кошти під видом журналістів багато членів комуністичних та ліворадикальних організацій

0
178

​​Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду повністю відхилив позов «Hromadske» щодо неправомірності рішень суду попередніх інстанцій.

Відповідне рішення винесла колегія з суддів сьогодні 21 січня 2020 року.

Громадська організація «СІЧ» раніше виграла суд першої інстанції, а також апеляцію ГО «Hromadske» щодо наклепу «неонацистська група С14 затримала бойовика Лусваргі».

Як відомо згідно фінансового звіту ліворадикальна організація «Hromadske» всього на 1,25% фінансується з України, а решту коштів(98,75%) отримує з обману міжнародних фондів ніби організація займається журналістською діяльністю.

В рядах членів організації «Hromadske» отримували кошти під видом журналістів багато членів комуністичних та ліворадикальних організацій.

Окрім того одна з керівниць ГО Наталія Гуменюк неодноразово висловлювала ненависть та зневагу щодо українських добровольців(в травні 2014 року), а також в минулому(згідно публікацій на власному Фейсбук) мала приязні відносини з багатьма нині покійними та живими бойовиками ЛДНР.

ГО «Січ-С14» приємно вражені рішенням суду. Ми побоювалися, що тиск іноземних розвідок та ворожих Україні ліворадикальних ГО, спробує залякати судову владу незалежної країни.

Чекаємо на вибачення ліворадикальних шанувальників/ць/ко Рафаеля Лусваргі перед націоналістами з організації «СІЧ» та іншими обманутими громадянами всіх національностей, рас та планет походження.

А також запевняємо, що всі злочини ліворадикалів будуть розслідувані, а всі винні притягнуті до законної та справедливої відповідальності вже в найближчому часі.

Слава Україні!

Ми будемо робити Добро завжди!

З любов‘ю Ваша СІЧ.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here