Енергетична змова проти України

0
125

Останні пів року я як міг попереджав суспільство: відкритий у жовтні 2020 поправками Геруса імпорт в Україну російської та білоруської електроенергії закінчиться крахом вітчизняної енергетичної галузі.

Але влада замість того, щоб негайно зупинити знищення вітчизняної енергосистеми, сфальсифікувала проти мене і мого помічника кримінальні справи за те, що ми боремося проти російського імпорта і своєю злочинною бездіяльністю дозволила банді Геруса довести енергетику до повного краху. Це справжній злочин проти України, адже 70% електроенергії виробляється державними компаніями – Енергоатом, Укргідроенерго, Центренерго.

Злочинна бездіяльність НКРЕКП, Міненерго, уряду Гончарука, які сліпо виконували вказівки Геруса, адмінстративне втручання в роботу енергоринку – вся ця спеціально продумана політика привела до банкрутства державних і приватних енергокомпаній, щоб потім олігархи могли їх задарма приватизувати. У результаті – десятки тисяч українців втратили роботу, а Україна – енергонезалежність. Це була справжня змова проти України у повній взаємодії та співпраці з російськими ворогами!

Цей злочин проти України організовували конкретні люди у найвищих кабінетах української влади. Їх імена нам добре відомі. І скільки б не пройшло час, ми змусимо правоохоронні органи розслідувати цей злочин, а винні сядуть на лаву підсудних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here