Богдан Тицький: звільнення політв'язнів – це важка праця багатьох людей

Хочу наголосити на тому, що те, що я вийшов на волю, це не якесь диво. Це результат важкої праці багатьох людей.

Тому хочу висловити всім подяку за свою свободу.

А саме, своїй дружині Ганна Сінькова . За постійну допомогу, передачі та надскладну діяльність на волі.

Своїм адвокатам Viktor Smaliy та Andriy Domanskyy. Це справжні народні адвокати, професіонали своєї справи.

Народному депутату Ігор Мосійчук, який потім сам потрапив під репресії, в тому числі, і через підтримку мене та інших політв’язнів.

Всім своїм поручителям, а саме Igor Lutsenko, Андрій Лозовий, Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Volodymyr Parasyuk, Dmytro Linko, Олег Ляшко, Artem Polezhaka, Váno Krueger та ін.

Тетяна Близнюк, яка всі ці поруки збирала

Окремо хочу подякувати Оксані Корчинській, завдяки якій я потрапив на лікування і мені не довелося ампутувати руку. Та за її подарунок мені на її день народження;)

Грозі всіх прокурорів та чудовій людині Марк Гресь

Волонтерам та всім, хто носив та готував мені передачі, завдяки яким я не помер з голоду, а саме Ярослава Пугачова, Михайло Стрижка,Yelyzaveta Zharikova, Anton Kostewicz, Анна Андрашко, Марічка Іскровська. Також Зоя Толок за чудове печиво.

Александр Кравчук, що в очікуванні мого судового засідання, натворив багато хороших справ)

Всім, хто підтримував мене на судах: Михаил Счастинский, Катерина Кобко, Vita Byshenko, Іван Пішта, Kurt Oberst, Olexandr Dovgy, Дар’я Степаненко, Микола Коханівський та його чарівній Катрусі, Yu Barabash,Artemiy Kalinin та його дружині Олі, Tamara Shevchuk, Лариса Селлеі-Довженкота десяткам інших активістів і просто людей доброї волі, які не були осторонь.

А також всім активістам Чорного Комітету, Реваншу, Комітету Визволення Політв’язнів, С14, Братства, ВО “Свобода” та РПЛ.

Всім, хто перебував і перебуває за гратами і не зламався та тим, хто продовжує допомагати політв’язням Чорного Комітету та іншим заручникам цієї злочинної системи.

Хочу попросити вибачення, якщо когось тут не зазначив. Я пам’ятаю підтримку кожного з вас і дуже вам усім вдячний!!!
Водночас, я не забуду тих, хто мене не підтримував. Ви отримаєте симетричну відповідь;)

Богдан Тицький


Загрузка...