Банда Януковича полює на бійців АТО

Знайшли тіло Сергія Костакова.

Київського підприємця. Активіста Податкового майдану, якого банда Януковича кинула за грати. Він найбільше з мітінгарів тоді просидів у СІЗО і вийшов після тиску суспільства. Ми допомогли йому отримати притулок у Чехії.

Далі Сергій міг би жити комфортним європейським життям. Але після нападу Путіна на Україну колишній спецназівець Міноборони СРСР повернувся до Києва і пішов у військомат в числі перших добровольців.

Записали у 72 бригаду, воював все це найнебезпечніше для України літо у напіврозкладеній армії, сварився з бездарними і шахрайськими командирами, потрапив у перші котли, але скрізь залишався незламний козаком.

Поки його не затримала волноваська міліція, в базі якої він далі розшукувався… за Податковий Майдан. Після піднятого нами скандалу був звільнений ГПУ, повернувся захищати Україну.

Полював на російські Гради, знову сварився з командирами за бездарність і корупцію, написав рапорт про перевод у полк спецназу і… зник.

Я сьогодні несподівано згадав Сергія під час голосувань у Раді і за дві години отримав звістку, яка вбила рештки надії.

Знайшли у лісопосадці біля тієї ж Волновахи.

Буду просити Головного військового прокурора зробити все для розслідування вбивства.

У близьких є підозра, що Сергія вбила та сама банда Януковича, яка далі почасту носить погони української міліції та армії.

Друже, ми будемо битися, щоб в нас вийшла Україна, за яку ти віддав життя

Єгор Соболєв


Загрузка...