Автори різних конспірологій навколо співпраці з МВФ добиваються дефолту для України

0
159

Останнім часом не дуже приємні тенденції фіксуються у суспільних настроях.

Зокрема, опитування КМІСу показало, що 61 відсоток українців проти того, щоб брати гроші у МВФ. Загалом, ідея нормальна – краще гроші десь не брати, а заробляти. Однак тут просто треба нагадати, на що зараз змушена брати гроші Україна. На те, щоб віддавати попередні борги, яких перед тим же МВФ накопичили раніше чимало.

І “перестати платити” – це не вихід, адже тоді – дефолт, який, що найцікавіше, теж не означає скасування або списання боргів. Просто все у мить валиться, але борги нікуди не діваються.

На цьому тлі цікаві міркування “противників співпраці з МВФ”, які їх постійно ретранслюють зараз за допомогою власних ЗМІ. Очевидно, саме заповзятість подібної ретрансляції і визначає настрої, що панують у суспільстві.

Приміром, депутат Рабинович нещодавно по ТБ розказував про якійсь “секретний меморандум” з МВФ, згідно до якого начебто Україна пообіцяла “скоротити населення” до 10 млн. Як так трапилося, що меморандум “секретний”, але Рабинович про нього знає – загадка.

Але сама подача цієї конспірології явно вказує на тих самих авторів, що і творців “безсмертної” чипізації, випромінення 5джи та “біометричних паспортів від Сатани”.

Але тут цікаве інше.

Як уже я казав вище, гроші від МВФ брали всі. І всі підписували про це меморандуми (їх було із десяток). Приміром, один із них уклав уряд Азарова. Ну того самого, який зараз із Москви бореться із “зовнішнім управлінням Україною”.

Треба у нього запитати. Чи нав’язували йому в МВФ теж “секретний меморандум” про скорочення населення України? Бо грошей вони йому дали у три рази більше, ніж дають зараз. Тоді програма була розрахована на 15 млрд.

То що Азаров? Погодився скоротити населення України? Чи йому не пропонували? А якщо не пропонували – то чому тоді дали гроші? Що він такого зробив цим падлюкам з МВФ?

Ну а якщо серйозно, то є проблема співпраці з МВФ, а є конспірологічний жупел, який просувають в українському інформаційному просторі, і який вже приносить пропагандистський результат. І це реально не дуже добре, бо ціль творців цього жупела може бути лише одна – дефолт.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here