Активисты Луганщины недовольны деятельностью Туки

Разрекламированная на чужих волонтерских заслугах ПростиТука на деле оказалась никчемным вруном.

В отличие от уважаемого всеми нами Москаля, она никогда не посещала наши позиции в Трехизбенке, Лобачево, Счастье, Нижнетеплом, не видели мы ее и на ТЭС. Говорят, во время трагедии в Сватово зарекомендовала себя суетливым ничтожеством.
В армию наш герой не пошел, предпочел кожаное кресло окопу.
Но позволил себе обозвать мня и моих боевых товарищей 92 ОМБР контрабандистами и убийцами волонтеров. Поссал на могилу нашего друга, героического Тайфуна, заявив, что это мы, его друзья, его убили.

А вот что пишут о нем активисты Луганщины:
“Зазначу, що коли Георгій Тука тільки прийняв кермо влади, у багатьох патріотів з’явилася надія на те, що волонтер, призначений особисто Президентом, нарешті займеться вирішенням проблем регіону та роботою на благо жителів Луганщини. Проте їх надіям не судилося виправдатися – Тука реально не контролює регіон, віддаючи його на відкуп представникам кола, близького до втікача-екс-президента Віктора Януковича, які брали участь у сепаратистських мітингах і референдумах.
Губернатор же пише пости в Фейсбук і повідомляє Президенту про свої «успіхи» у боротьбі з корупцією та про уявні замахи на своє життя.
Фактично, призначення Туки-це чергова кадрова невдача. Наразі,після «варяга» Москаля, якому все-таки Луганщина була відома, область очолює людина, яка не знає ні специфіки регіону, ні нюансів управління територіальною одиницею такого масштабу…”

Леонид Маслов

 


Загрузка...