Московські агенти впливають на українські вибори через телебачення

0
164

Власники та продюсери центральних телеканалів стверджують, що змушені транслювати московське “мило”, бо інакше матимуть втрати в рейтингу, отже, отримають менше грошей з реклами.

Проте, вчора розмовляв з шановним Глібом Корніловим. Він є генеральним продюсером телеканалу 2+2, який раніше транслював переважно московські телесеріали.

Вже деякий час телеканал практично відмовився від московського контенту. Ні рейтинг, ні доля телеканалу не знизилися. Телеканал виграв, позаяк західні телесеріали та кінофільми значно дешевші при закупівлі, ніж московські.

ОТЖЕ:

Власники та менеджмент телеканалів отруюють нас московською латентною пропагандою не від того, що вони бариги, а тому, що вони ватники.

Вони йдуть на збитки в ім’я інтересів московської пропаганди. Чи вони працюють проти України виключно з альтруїзму? Мало б поцікавитися СБУ.

ЩЕ ОДНЕ

Те що московські агенти впливу володіють більшістю загальнонаціональних телеканалів небезпечно й тим, що телебачення впливає на виборчий процес.
Московські агенти впливу мають всі можливості піднести будь-якого українського політика в очах громадськости, або знищити його.

Московські агенти на телебаченні не менш небезпечні, ніж в Генштабі.

Дмитро Корчинський

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here