За що хочуть знищити Сергія Стерненка? (ФОТО)

0
214
Сергій Стерненко
Фото – Дмитро Шутаєв

Маємо з одного боку: Російську агентуру, російських пропагандонів, весь медіахолдинг Медведчука, говноїда Шарія, говноїдів зі Страна.уа, Киву, Дубінського, Портнова, Лукаш та ще десяток ноунеймів-бомжів на бюджетах. З іншого боку: 24-річний проукраїнський хлопець Сергій Стерненко на якого вже було три замахи.

Під час останнього замаху, Сергій, захищаючи себе і свою дівчину, правомірно позбавив життя одного з найманих тітушок, другий зараз переховується за кордоном.

Цю частину історії ми знаємо. Але не всі знають, за що Сергія намагаються вбити.

Тут я б назвав цілий комплекс активностей, якими він перейшов дорогу дуже небезпечним людям. Дуже небезпечні люди попали на бабки, бо не змогли провернути багато незаконних дєлюг.

Сергій багато двіжував в Одесі по українській темі і проти незаконних забудов.

*******************************
Хто ненавидить Стерненка?
********************************

Мер Труханов – колишній бандос з російським громадянством, має тісні звязки з кримінальним світом і величезний шлейф із справ по корупції. НАБУ поки безсиле.

Володимир Галантерник – одеський бандос, тобто бізнесмен. Його називають “неофіційним” господарем Одеси, ну і Труханова. Його інтереси – бабло, бабло треба, де віджати бабла, де б ще бабла намутить, коли бабло буде, бабло де?

Місцеві мусора – які давно злилися з криміналом, і вже важко відрізнити, де генерал міліції, а де кримінальний авторитет.

Вата – вата є вата. Вата добре горить.

*******************************************************
За що одеські бандоси ненавидять Стерненка?
*******************************************************

– Він був співорганізатором великого пртесту проти незаконної забудови біля пам’ятки архітектури – знаменитого одеського “будинку-стіни”. Мер Труханов тоді лобіював інтереси забудовника. Акція їм зіпсувала гешефт.

– Активно виступав проти захоплення тітушками Галантерніка військового аеродрому в Одесі. Цю історію ви мали читати і бачити.

– Брав участь у протесті проти забудови Галантерніком Літнього театру в Міському саду. Протест був успішним, забудовник не зміг почати будівництво ТРЦ, а одразу після нього Стерненку дали аж 2 підозри від одеських мусорів, закрили в сізо, а потім відбулись всі три замахи на його життя.

– У 2017 році організував серію протестів, внаслідок котрих не змоги виступити понад 16 різних виконавців, які виступали на окупованих терииторіях та відкрито підтримували РФ (в тому числі Райкін, Лобода тощо). Концерти – це також досить кримінальний бізнес.

– Взагалі займав активну проукраїнську позицію, багато двіжував проти мусорського свавілля і російської агентури.

От власне коротке резюме того, чим займається Сергій і за що його хочуть вбити. Якби розслідування нападів на активістів проводились як належить, вже давно можна було б посадити і виконавців, і замовників. Натомість ніхуя не відбувається, ніхто не покараний, закон поки не працює.

Бандоси і проросійська пліснява відчувають себе в безпеці. Напади продовжуються. Наразі слово за ГПУ та Рябошапкою.

На фото: Труханов, Галантернік, Стерненко

https://www.facebook.com/anton.ohaiogodzaimas/posts/10211330630621364

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here