Ясно, чому Зеленський, передаючи план щодо Мінських домовленостей Росії та партнерам, не ознайомив із ним українців. Такі законопроєкти знищать нашу державу

0
306

Таємних ігрищ не приховаєш.

Зеленський, три дні тому: Україна готова виконувати Мінські домовленості й розробила план із 10 кроків для їх виконання, які передала Росії, США, Німеччині й Франції”. Змісту плану Зеленський нам із вами не розкрив. Це зробила Росія – план Зеленського сьогодні оприлюднив “Коммерсантъ”.

І що ми там побачили? Цитую: “…Україна готова на засіданні ТКГ повернутися до розгляду проєкту закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей України” з імплементованою у ньому “формулою Штайнмаєра”.

Що це означає? “Особый статус” для ОРДЛО плюс проведення там виборів до виведення російських військ та озброєнь та до встановлення контролю над державним кордоном України.

Тепер ясно, чому Зеленський, складаючи і передаючи такий план Росії й західним партнерам, не ознайомив із ним нас із вами, українців? Хочеться сподіватися, що парламент не затвердить таких законопроєктів, бо вони знищать нашу державу.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here