Який сенс мати Томос і продовжувати сидіти в календарній ширіньці кремлівської церкви?

0
759

Дійсно, я вважаю, що з отриманням Томоса ми повинні автоматично перейти на світовий календар і покінчити з календарною шизофренією. 

Суть Томоса – в остаточному виході України з-під парасольки русскіх скрєпов. Відтак григоріанський календар – це єдино правильний крок, на який повинні піти українські Церкви. Який сенс мати Томос – і далі продовжувати сидіти в календарній ширіньці кремлівської церковці?

Якщо мої православні співвітчизники дійсно цінують своє повернення в лоно світового православя і прагнуть вирватися з російського ортодоксального бараку – то треба вже тепер, паралельно з отриманням Томоса, ставити питання про 25 грудня і григоріанський світовий календар. Вибір простий: ми зі світовим православ’ям – чи ми з кіріллом і путіним?

Я не православний і ще 15 років тому свідомо перейшов на світовий календар, коли про це взагалі ніхто не говорив – але я маю надію, що православні українці покінчать із 7-м січням та календарною прив’язкою до русского міра. Інакше Томос буде формальним півкроком, а не стрибком, яким він мав би стати.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here