Вже минув тиждень, як за ґратами знаходяться знані і відомі учасники російсько-української війни Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко

0
95

І кожного дня в інформаційному просторі з‘являються нові й нові повідомлення, які свідчать про їх непричетність до «справи Шеремета».

В той же час сторона звинувачення – прокурори заміть того, щоби надати докази, не з‘являються на суд. Апеляція не розглядається і герої російсько-української війни і далі перебувають за ґратами. В той час, як слуги народу: депутати і прокурори гуляють на новорічних корпоративах.

Засуджую і сьогоднішні «подвиги» правоохоронців, які застосували силу до ветеранів АТО та волонтерів, які прийшли підтримати побратимів і вимагали природньої речі – щоби відбувся справедливий судовий розгляд.

Вважаю, що не чекаючи розгляду апеляції, слідство мало би визнати свою помилку. І звільнити Андрія та Юлію, зняти принизливий домашній арешт з Яни Дугарь. І вибачитись: і перед ними, і перед суспільством.

Вибачитись повинен і Зеленський, який хоч і не має жодного стосунку до слідчих чи судових дій, публічно на всю країну оголосив затриманих злочинцями (навіть не підозрюваними) ДО рішення суду.

І мені згадується виступ Андрія Riffmastera Антоненка у дворику Верховної Ради України 24 травня минулого року. І виконаний ним гімн ССО. Якісь «прокурори» таки мають «тихо піти» у відставку…

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here