Виманити дружину Лещенка до Москви на заробітки могли Ахметов із Порошенком, щоб дискредитувати Сергія. Ця версія виглядає найперспективнішою

0
511

Грудень – це час, який дуже люблять артисти різних жанрів. Адже для них це час для корпоративів та “ялинок”. Тож талановита Анастасія Топольська, відома під псевдонімом Dj Nastia, яка є дружиною ексчлена наглядової ради “Укрзалізниці” Сергія Лещенка, вирішила вдруге за 2021 рік махнути на підробіток до Москви. І багатьох це обурило. Даремно. Спробую виправдати і захистити дружину Сергія.

По-перше, Dj Nastia активно популяризуватиме в Москві Україну і підтримуватиме ЛГБТ-спільноту. Принаймні саме так минулого разу виправдовував поїздку своєї дружини на заробітки до Москви Сергій Лещенко. Не думаю, що ситуація дуже змінилася. Тому що має ж хтось Україну в Москві популяризувати, та й ЛГБТ-спільноту досі у РФ не захищено.

По-друге, сім’я Лещенка зараз має серйозні фінансові труднощі. Сергій більше не сидить у наглядовій раді УЗ за сотні тисяч гривень на місяць, а працювати Сергій не вміє, тому саме на ніжні плечі Dj Nastia ліг обов’язок забезпечити сім’ю. А на ОП Сергій працює з альтруїзму і щоб показати, що немає того дна, яке він не може пробити.

По-третє, не забувайте, що у нас на кордоні сконцентровані російські війська, а весь світ обговорює можливу нову фазу вторгнення Путіна до України. За таких умов жоден патріот України не поїде до РФ. Але Сергій безстрашно відправляє свою дружину до столиці країни-агресора. Мабуть, реально дуже гроші потрібні або цілком можливо, що Dj Nastia виступатиме в Москві як агент наших спецслужб, щоб своїм виступом зірвати черговий напад Путіна на Україну. Упевнений, що все так. Але це не точно.

Зрештою, за цією ситуацією можуть стояти Ахметов із Порошенком, які виманили дружину Лещенка до Москви на заробітки, щоб цим дискредитувати Сергія. Поки що ця версія виглядає найгарнішою та найперспективнішою. І Сергію вже можна починати кричати, що все саме так і сталося. До речі, якщо буде можливість, то запитайте Лещенка у коментарях, яка версія йому ближча.

Але все ж таки дуже хочеться зрозуміти, чи маю я рацію, чи мають рацію ті, хто кажуть, що Лещенко, який прийшов у ВР як член Блоку Петра Порошенка, а сьогодні працює на Зеленського, і за Путіна нормально влаштується, якщо добре платитимуть. Невже це правда? Але тоді це дуже підло і цинічно, що один із людей ОП, який дресирує депутатів із монозброду для виступів на ТБ та формує інформаційну політику Зеленського, відправляє свою дружину до Москви на заробітки, а українські військовослужбовці мають його захищати та класти свої життя за право Dj Nastia повернутися до незалежної України після того, як вона отримає гроші за виступ у московському клубі “Мутабор”. І це вже не смішно, а бридко. Тухлятиною несе від цієї історії.

P.S. А ще хочеться зрозуміти, як до цього ставиться Зеленський? Чи схвалює він те, що одна з його говорючих голів, відправляє свою дружину в Москву на заробітки? Чи яка різниця?

Джерело: Борислав Береза / Facebook

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here