Виборчий штаб «ЄС» очолив державний зрадник

0
860

Передвиборчий штаб “Євросолідарності” очолив Турчинов, що не лише в ганебний, але й кримінальний спосіб передав іноземній державі (агресорові) частину території України.

Невиконання своїх конституційних обов’язків і імперативної норми “Закону України про оборону” він свого часу “пояснив”, головно, трьома “причинами”:

1) що йому “подзвонив Наришкін” і сказав, що якщо, мовляв, Українська армія захищатиме Крим, то російський десант висадиться на Печерську;

2) що французькі й німецькі дипломати в нього “висіли на руках” з вимогами здійснити незаконний акт передачі території, майна, людей і зброї іноземній державі (РФ);

3) що в 40-мільйонній державі з 75-тисячною (?) армією, нацгвардією (ВВ), трьомастами тисячами поліції, тридцятьма тисячами СБУ та ін. є лише 5 тисяч осіб (!!!), здатних воювати за Україну. Ця остання російська дезінформаційна операція дуже органічно наклалася на тваринний переляк у вищих військових колах (не воювати ж вони, врешті-решт, збиралися, коли “присвятили життя” армії/флоту) і була з розумінням сприйнята такими ж боягузами в політикумі.

Саму “ЄС” очолює, з правової т.з., такий же порушник чинного законодавства в області забезпечення зовнішньої безпеки, для оцінки діяльності якого як Верховного головнокомандувача вже й слів нормативних не добереш. Гарна команда.

Тепер вони і більш відверті “ОПЗЖ”, фактично, надійно й надовго захоплюють опозиційну до “хороводу” з орденами Княгині Ольги нішу. Коло, схоже, надовго замикається. За будь-якого вибору, Україна приречена на ослаблення, деградацію й поразку. Ну, хіба хто вірить у дива, що “міст сам упаде” або “Росія вже й сама не знає, як нам повернути Донбас і Крим”.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here