Ви хворі, ідіоти чи вас купили? Маркіян Ключковський представляв друзів і однокурсників путіна

0
2679
Маркіян Ключковський

Тиждень тому я відправив цей текст до Мін’юсту розраховуючи на їхню свідомість, але, мабуть, даремно. До цього було десяток доповідей і обговорень від нашої групи unrussiaUN, про неприпустимість залучення Маркіяна Ключковського до будь-яких питань щодо ООН і репарацій (з 18 травня 2022 року входить до «робочої групи з розроблення та впровадження міжнародно-правових механізмів відшкодування шкоди, завданої Україні внаслідок агресії російської федерації»), ми отримали це: «Директором Реєстру шкоди, завданої рф Україні, призначено Маркіяна Ключковського», – повідомили в Мін’юсті.

Маркіян Ключковський

Питання: ви хворі, ідіоти чи вас купили? Маркіян #Ключковський до 2019 року представляв в Україні фірму «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери». Нагадаю, що ця фірма друзів і однокурсників путіна прославилася, наприклад, «представленням інтересів російської федерації в Міжнародному суді ООН».

Маркіян Ключковський активно працював у цій фірмі та брав участь у її різноманітній діяльності, включно з тією, що відбувалася після окупації росією Криму та частини Донбасу. Це прямо вказано на їхньому сайті (скріншоти прикріплюю, але ви й самі можете перевірити мої слова на їхньому сайті). Після тривалої служби Маркіян покинув «ЄПАП» («ЄПАМ») і став співвласником «Астерс» (мабуть, щоб бути ближче до уряду). Вони консультують ОП, МЗС і Мінфін, при цьому «Астерс» допомогла незаконно вивести майже мільярд гривень із ПриватБанку. Також з’ясувалося, що сильна рука «ЄПАП» («ЄПАМ») глибоко засіла в «Астерс», адже вони об’єдналися з київським офісом юридичного бюро «Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери», і більша частина команди київського офісу «ЄПАП» («ЄПАМ») перейшла до них.
Це не поодинока помилка Мін’юсту, який порекомендував Маркіяна Президенту, вони так само в групу до Маркіяна порекомендували професора Дапо Аканде. Дуже легко перевірити, що вони прямо або побічно замішані у зв’язках із російськими компаніями, що належать друзям путіна.

Дапо Аканде, професора Оксфорда, якого вже багато років фінансує Blavatnik Foundation, що належить наближеному до путіна російському мільярдеру Леоніду Блаватнику (акціонеру підсанкційної Альфа-груп). Дапо Аканде, одразу після отримання першого фінансування, зробив «наукову» роботу щодо законності знаходження росії в ООН (очевидно, помилкова з точки зору юриспруденції робота).
Як Мін’юст може підсовувати людей із такою сумнівною репутацією Президенту?

Навіть якщо припустити, що це ідейні та порядні люди, які щиро вболівають за Україну: ні перший, ні другий не мали права брати участь у роботі щодо ООН або репарацій, через юридичну етику та конфлікт інтересів. Невже немає інших, більш гідних юристів і професорів з незаплямованою репутацією? Навіть наша група неодноразово пропонувала таких людей, які були готові працювати безкоштовно. А це люди з бездоганною міжнародною репутацією, такі як Сер Джеффрі Найс (британський адвокат, суддя, прокурор. Голова Трибуналу у справі Китаю та Уйгурського трибуналу. Прокурор Міжнародного трибуналу для колишньої Югославії) і Томас Грант (професор Кембриджа, спеціалізується в Міжнародному праві, співробітник «Центру Міжнародного Права імені Лаутерпахта»). Мені здається, час як слід перевірити, кого і куди призначають, інакше на нас чекає дуже сумнівне майбутнє.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here