Прошу вас трохи відволіктись від розпіареного і накачаного медійністю образу Грети, і подивитись на Україну (ФОТО)

0
122

Це горить ліс. Ліс горить майже повсюди в Україні. Інколи сам, але дуже часто через підпали. Потім цей ліс рубають і вивозять на продаж фурами і вагонами. Курують це місцеви бандоси, корумповані чиновники та менти.

Тих, хто протестує – вбивають. Так було з Катерина Гандзюк, яка боролась з упирями, що пиляли ліс в Олешках. На Катю вилили літр сірчаної кислоти і вона померла в муках. Замовники не сидять.

Так було і з Миколою Бичком, якого повісили в лісі біля Есхару на Харківщині. Микола також боровся за збереження екології рідних країв. Замовники і виконавці не сидять.

На наступному фото – заводи Запоріжжя. Якіі викидають в атмосферу хуіліард шкідливих речовин, тому рівень онкологічних заховроювань в тих регіонах зашкалює. А ще Маріуполь, Кривий Ріг, Соледар, Дружківка.

Більшість заводів належать великим промислово-фінансовим групам, які мають своїх чиновників, ментів, сбушників, губернаторів, депутатів облрад, і власні приватні армії. Тих, хто розказує про фільтри, датчики забруднення повітря і екологію або пиздять, або знищують. Справи ці ніхто не розслідує.

На наступному фото – розвалені землі, на яких промишляють копачі бурштину. Там також все погано, і ті хто намагається якось з цим боротись, або гинуть, або потрапляють в лікарню, або налякані сидять потім тихо. Український закон на тих землях не діє, Україна представлена там номінально – прапором над сільрадою. Курують це корумповані чиновники та силовики.

Випадків нападів та атак на тих, хто бореться за довкілля десятки і сотні. Це і протести проти вирубки скверів, і проти незаконних забудов. Але всім похуй. За ці протести Нобелевську премію не дають і на обкладинку журналу Time не знімають.

За ці протести можна отримати лише арматурою по спині чи літр кислоти на голову. І потім ніхто нікого не покарає.

Так не має бути. Так не буде. Тому ми знову, через рік, збираємось на Банковій. Щоб згадати тих, хто постраждав за правду. І дати зрозуміти президенту, що це спільна проблема. Яка має бути вирішена.

Сторінка події тут https://www.facebook.com/events/372785880333326/

Приходьте. Це мирне зібрання.

Але ми не зліземо.

https://www.facebook.com/anton.ohaiogodzaimas/posts/10211154297573148

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here