Президент, який обіцяв бути не схожим на інших, стає схожим на інших швидше за інших

0
248

Президент, який обіцяв бути не схожим на інших, стає схожим на інших швидше за інших.

«Звенит в ушах лихая музыка атаки…

Точней отдай на клюшку пас, сильней ударь!

И всё в порядке, если только на площадке

Великолепная «четверка» и вратарь!

Суровый бой ведет ледовая дружина;

Мы верим мужеству отчаянных парней.

В хоккей играют настоящие мужчины,

Трус не играет в хоккей!»

Ви, напевне, бачили такий формат на службі та у виконанні Януковича та Порошенка. Як і інші недемократичні принади авторитаризму та відомі опції зловживання владою – це дійсно зручно. Зручно, коли переслідуєш одну мету – донести те, що хочеш (без зайвого дискомфорту) максимальній аудиторії країни напередодні важливих подій, для гарного проходження яких потрібен лише піар.

Президент, який одним зі своїх зобов‘язань зазначав зменшення впливу власників-олігархів на свої телеканали, взяв і використав цей вплив.

Це як перед виборами обіцяти віддати державні дачі «діткам», а одразу після виборів для власного проживання почати робити там ремонт за державний кошт.

Бо і перше, і друге зручно. А бути реформатором і ламати систему – ні.

Інтерфакс, 19.03.2019:

«У нас п’ять олігархів володіють п’ятьма групами телевізійних каналів, і нічого з цим ми поки що не можемо зробити. Хоча у нас є гарне рішення як їх всіх перетворити в портфельних інвесторів, щоб вони не впливали на новинну політику. Вони мають отримувати прибуток із каналів», – сказав він на зустрічі з керівництвом Європейської бізнес асоціації, Американської торговельної палати та Спілки українських підприємців (СУП).

Зеленський зазначив, що він сам і його команда зі студії «Квартал 95» добре знають телевізійний бізнес, мають досвід управління ним.

На думку кандидата в президенти, питання недопущення впливу олігархів на новинну політику телеканалів має регулювати Нацрада з телерадіомовлення. Це питання має бути найголовнішим для цього органу, а не мовні квоти, як зараз, вважає В. Зеленський».

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here