Петро Порошенко пішов на політичний злочин

0
90

Те, що зробив сьогодні Порошенко – злочин.

3 із 5 фракцій коаліції не підтримали путінські зміни до Конституції.

Своїми цинічними діями разом з регіоналівськими недобитками з “Опозиційного блоку” та олігархічно-лобістськими групами Порошенко поховав у Верховній Раді демократичну коаліцію, на яку покладали сподівання мільйони людей.

Радикальна партія ініціює створення у парламенті НАРОДНОЇ РАДИ з числа патріотичних депутатів з державницькою позицією, які не підтримали кремлівський сценарій зміни української Конституції, спрямований на розкол держав і зрив процесу реформ.

Звертаємося до усіх патріотів об’єднати зусилля на захист Конституції – на захист Незалежної і Соборної України.

Ми категорично засуджуємо застосування насильства біля парламенту під час мирних акцій протесту. Це провокація з метою скомпроментувати народний спротив особливому статусу Донбасу. Вимагаємо від СБУ і МВС негайно знайти виконавців цих кривавих провокацій під Радою. Це справа честі для керівників правоохоронних органів.

Як Путін в Росії відволікає увагу суспільства від економічних провалів війною, так і нинішня українська влада відволікає увагу від бідності людей кривавими провокаціями.

Ми докладемо усіх зусиль, щоб не допустити прийняття нав’язаних ззовні волею Кремля змін до нашої Конституції, які ведуть до розколу і знищення Української Держави.

Дякуємо усім, хто разом з нами у цій боротьбі.

УКРАЇНІ – БУТИ!

Олег Ляшко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here