Необхідно закривати кордон

0
53

Абсолютно очевидно, що найголовніший протиепідеміологічний захід, котрий нині необхідний – це карантин для усіх, хто в’їжджає з уражених епідемією країн.

Тобто це Китай, Іран та Італія як мінімум.

А в ідеалі – з усіх країн, де відомо про факти зараження.

Такі або подібні заходи вже увів Ізраїль, Китай, США та ряд інших країн.

Наших громадян слід селити за держ кошт, а іноземців – за їх.

Це проста логіка. Якщо ми змусили тих, кого евакуювали з Вуханю, 2 тижні сидіти у Нових Санжарах, то чому ви такі самі процедури не застосовуємо до тих, хто прибуває з Мілану чи Турину?

Усі інші заходи є нині малоефективними, і тут не треба бути супер-епідеміологом, щоб це зрозуміти.

Для застосування карантину в таких масштабах потрібно введення надзвичайного стану – бо примусово відправляти на в ізоляцію людей за нинішніх правових умови у нас немає можливості, це по-перше, по-друге для таких цілей необхідна велика кількість житлових приміщень, котрі зараз варто в примусовому порядку (з наступною компенсацією) десь знайти, забезпечити нагляд за дотриманням умов карантину тощо.

Все це по процедурі робиться так само, як запроваджується воєнний стан. Необхідно скликати засідання РНБО і ухвалити рішення, потім котре має затвердити парламент.

Не слід віддавати управління ситуацією його величності мудрому народу. Бо нині народ здебільшого піклується про власний комфорт, а коли стане пізно, буде (правильно) клясти уряд за бездіяльність. На жаль, поки що президент, уряд і монобільшість бояться робити те, що не сподобається виборцям – а це треба робити ВЖЕ, час іде на години.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here