Кому вигідна «відставка» Богдана

0
1480

Велике питання у всій цій історії, хто і навіщо саме зараз зробив цей викид?

Найбільш правильний термін — недозвільнення. Вся ця історія демонструє, що це такий специфічний інструмент — писати заяви про відставку заздалегідь. Свого часу Юлія Тимошенко теж брала такі заяви від своїх депутатів. Це не завжди допомагало, але тим не менш.

Так, заяву можна написати в будь-який момент. Але наразі вона вже є. І своїм коментарем Зеленський показав, що такі заяви є у нього і від усіх інших, і це такий інструмент контролю за командою. Мовляв, хлопці – ви всі тимчасові. Та й він сам теж. І це не популізм, а демонстрація того, хто в країні головний.

Адже хто та коли піде у відставку, вирішуватиме саме президент. Зараз широко обговорюють версію про тиск американців, і якщо заява Богдана буде підписана найближчі два тижні до візиту Зеленського до США, значить усе підтвердиться. Якщо ж Зеленський у США поїде, а відставки так і не станеться, значить говорили даремно.

Велике питання у всій цій історії, хто і навіщо саме зараз зробив цей викид? Головна версія — сам Богдан. Та може і ні. Якщо це справді так, то для Богдана це матиме радше негативні наслідки. А з точки зору взаємин журналістів із владою, то це додатковий аргумент для останніх перевіряти інформацію, недовіряти витокам відразу, особливо коли вони в такій дивній формі. Анонімне джерело не може бути офіційним.

Можливо, таким чином хотіли спростувати чутки, що країною керує Богдан, шукаючи привід Зеленському продемонструвати, що головним в країні таки є він. Інша річ, що подати цю тему можна було інакше.

Не берусь прогнозувати, чи будуть відбуватись такі речі й надалі. Все може бути — при владі зараз хлопці нестандартні, тож і вчинки їх відповідні. Нова влада завжди нас дивує сюрпризами.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here