Інтрига мерських виборів у Києві

0
172

В заявах президента Зеленського на великій прес-конференції 20 травня пролунала одна цікава думка, на яку недостатньо звернули увагу.

Зеленський підтвердив проведення праймеріз щодо визначення кандидатури від «Слуги народу» на посаду мера Києва. Серед потенційних кандидатур, як зазначив Зеленський, “будуть кандидати і від “Слуги народу” ті, хто є депутатами, і будуть незалежні люди, які готові боротися на відкритому праймеріз на нашому засіданні фракції”.

За словами керівника держави, праймеріз будуть у фракції «Слуга народу». Але є інформація, що розглядаються й інші сценарії, зокрема і соціологічний аналіз певного списку кандидатур, зокрема і позапартійних (як відзначив Зеленський).

І ось тут може виникнути цікава і парадоксальна інтрига. А раптом серед потенційних претендентів виникне і кандидатура чинного міського голови Києва Віталія Кличка? І в соціологічних замірах ця кандидатура точно буде серед фаворитів. Але чи приймуть таку кандидатуру у фракції «Слуга народу»? Чи не призведе це до посилення протирічь всередині фракції? Цей сценарій видається конспірологічним і майже фантастичним. Але… хто зна?

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here