Як банер спричинив скандал у парламенті

Значить, сьогодні рішили вивісити банер з балкону парламенту… Ну і звісили його.
щоправда, як тіко ми його розгорнули, заходить чувак з навушником і каже, шо вішати вам його ніззя згідно такої-то статті регламенту, де помічникам заборонено шось вішати. А от депутатам, каже, можна. Харашо, прийшов депутат, повішав.
Всьо, сидять собі помічники, слухають сесію.
Але потім взнаю, шо забігло якесь тіло, зірвало плакат і втікло. Сказало: “мєня попросілі” – і кинулось тікать. щоправда, на бєгу скинув банера на підлогу, але все одно впійманий не був.
Оце, де він зривав плакат – то є сектор для помічників. Ще на балконі є сектор для преси. преса і помічники розділені склом. я пробувала зайти до преси – не пускає охорона. А пресу – до нас. значить, тіло, шо зірвало плакат – чийсь помічник.
ніби охоронець запам’ятав, шо він депутатки з бпп помічник, цей тітухан.
Далі, шоп повішати заново банер, я передала скотч.
Але на вході у помічника його відібрала охорона. Блін, відібрати в людини скотч! це згідно якої статті регламенту?
де перелік заборонених речей? Ручку теж відберуть? Мало шо, може я нею нашкрябаю на стінах “свободу політв’язням”. А чого тоді в нього не відібрали шнурки? може він ними хоче банера прив’язати.
Інший помічник в кінці дня згорнув банер і вийшов з ним з Ради. Але тут де ж на нього напав якийсь псіх і почав верещати, що той плюнув на портрети загиблих нацгвардійців, хотів битися. ну але потім теж утік. Під час сесій прості псіхі там не шаряться, а лише апять же помічники, преса. Бо всюди стоять мусора і завертають людей в обхід. Тобто, псіх теж невипадковий, виходить шо…
потім помічника не пустили з тим банером на Садову в комітети. Охорона відібрала банер, нічого внятно не пояснивши. Згідно якої статті регламенту в людини відбирають пару метрів дермантину?
Вони йому так і сказали: агааа, ми знаємо шо це у вас, це оте шо на балконі висіло, з цим сюда ніззя.
Чи це часом не порушення Конституції і Конвенції з прав людини права громадянина на висловлювання своїх переконань у мирний спосіб?
І, власне, що такого було на тому банері? Кілька цензурних слів: “Злочинці на волі – невинні сидять”.
Теж мені откритіє.

Тетяна Близнюк


Загрузка...