Звинувачення Краснова у шпигунстві скидається на війну спецслужб

Як поручитель Станіслава Краснова, виступив на суді із промовою.

Мені як народному депутату і першому заступнику голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення “правопохоронної” діяльності соромно за те, що відбувається в суді над Станіславом Красновим.

Я знаю Станіслава з 2014 року, з тих пір як був звільнений з СІЗО, де знаходився за звинуваченнями у сфальшованій проти мене СБУ справі. Один із слідчих СБУ на прізвище Івашко, що тоді фальшування мою справу, тепер фальшує справу проти Краснова! Це добре показує те, наскільки “успішно” проходить люстрація в правоохоронних органах.
Присутні на суді прокурори мають нахабство казати, що побратим Краснова – Олександр Костенко, разом з яким вони поїхали з Криму і оголосили про злочини місцевої міліції, нині викрадений і ув’язнений на території РФ, що він “знаходиться невідомо де, скоріше за все на території Криму”. І це при тому, що вся Україна, знає про цю трагедію, і всіма правозахисними організаціями Костенко визнаний як політв’язень.

Голослівні звинувачення активного учасника Революції Гідності, бійця-добровольця АТО, голови Цивільного корпусу “Азову”, громадського активіста Краснова у шпигунстві – все це дуже скидається на війну спецслужб.
Адже СБУ ніяк не перевірило, можливо Станіслав сприяв роботі інших українських спецслужб.
І можливо СБУ затримавши Краснова зірвала спецоперацію іншої української спецслужби?
Для ЗМІ створюється штучна картинка.
Насправді ж, згідно матеріалів справи, Станіслава звинувачують лише у незаконному зберіганні зброї. При цьому вилучені так звані “докази” були грубо підкинуті, а саме затримання – супроводжувалось жорстоким побиттям.

Краснов не просто повинен лишитись на свободі. З нього потрібно зняти всі звинувачення і покарати тих співробітників СБУ, які зараз учиняють розправу над патріотом.

 


Загрузка...