Заяви Саакашвілі носять в собі ознаки кримінального злочину

Сьогодні український парламент буде голосувати за зняття так званої депутатської недоторканості.

З цього питання є два законопроекти: президентський і депутатський. Я, як і вся наша фракція Радикальної партії Олега Ляшка будемо голосувати за направлення цих обидвох законопроектів до Конституційного суду. Така процедура чітко визначена Конституцією України та регламентом ВРУ.

Водночас вчора прибувши до протестуючих під стіни парламенту особа без громадянства Міхо Саакашвілі закликав протестуючих заблокувати український парламент і не випускати депутатів до повного ухвалення цього закону. Якщо так трапиться (в, що я не вірю), це буде грубим порушенням Конституції і ухвалений закон скасує суд.

Такі заяви Саакашвілі (особи без громадянства) носять в собі ознаки кримінального злочину, і мені абсолютно не зрозуміло чому на них не реагує Генеральна прокуратура.

Фракція Радикальної партії закликає всі органи державної влади суворо дотримуватися Конституції та Законів України. Наша фракція окрім цього наполягає на тому, що одночасно з законом про скасування депутатської недоторканності парламент має розглянути і ухвалити закони про імпічмент президента та тимчасові слідчі комісію. Якщо нас не почують то особисто я переконуватиму свою фракцію не голосувати за скасування депутатської недоторканності як би це не виглядало непопулярно.

Я докладатиму максимальних зусиль, щоб не дати Президенту Порошенку узурпувати владу та знищити український парламентаризм в чому йому активно допомагають саакашвілі, найОми, лєщенки, деревянки та інші політичні лузери.


Загрузка...