Закон про декомунізацію – це кулеметна черга в режим, який знищив мільйони українців

Рівно два роки тому український парламент ухвалив закони про декомунізацію. Горджуся тим, що являюсь одним з авторів цього закону.

Пам’ятаю голосування за цей закон. Я тоді тиснув на зелену кнопку як на гашетку кулемета. Це голосування було моєю кулеметною чергою в комунізм який знищив мільйони українців. Для мене особисто це голосування було наскільки принциповим, що навіть лише заради нього варто було стати народним депутатом.

Знищенням пам’ятних знаків комуністичним діячам я з соратниками займався з початку 90х як в своїх рідних Лубнах так і по всій Україні. В 2011 мене було навіть ув’язнено на 2,5 роки у справі так званих “Васильківських терористів” за нібито підготовку підриву пам’ятника Леніну в місті Бориспіль. Звичайно підривати ми той пам’ятник не збиралися навіть у думках але демонтажем його займались і на момент висунення нам звинувачення в тероризмі його вже було демонтовано.

За два роки які минули з дня прийняття закону про декомунізацію ми ще досі в дискусії якою має бути наша Україна але жодних дискусій якою вона немає бути навіть не виникає.

Окрема подяка за послідовне впровадження в життя декомунізації голові інституту національної пам’яті Володимиру Вятровичу.


Загрузка...