Заколотники на чолі з Саакашвілі-Тимошенко мають бути негайно затримані

Те, що вчора відбулося на КП “Шегині” це не просто зухвале порушення державного кордону та напад на прикордонників і правоохоронців.

Насправді, це замах на українську державність! Це державний заколот! І хочу нагадати тим хто це забув, що це державний заколот у воюючій країні! До слова заколот піднімає чужинець і в інтересах чужинців! Саме так 100 років тому знищуючи українську державність діяли більшовики піднімаючи повстання проти УНР в Києві на заводі “Арсенал”.

Цинічні бариги які окопалися у владних кабінетах на печерських пагорбах несуть повну відповідальність за ситуацію кульмінацією якої стало силове протистояння і масове порушення державного кордону на КП “Шегині”. Абсолютна нівеляція українського громадянства (незаконно дав-забрав), відверта дурість при спробах не допустити позбавленого громадянства Саакашвілі в Україну, не здатність адекватно діяти у відповідь на зазіхання, на державний кордон з одного боку і абсолютно незаконні я б навіть сказав злочинні дії заколотників на чолі з Саакашвілі-Тимошенко підштовхнули українську державу до прірви. Політичні аферисти, бариги, шулери афільовані до кремлівської агентури з обох боків на догоду агресору просто знищують нашу державність.

В даній надскладній і я б сказав критичній для Української Держави ситуації треба діяти адекватно і рішуче! Як 100 років тому діяв полковник Коновалець придушуючи повстання більшовиків на заводі “Арсенал”. Заколотники на чолі з Саакашвілі-Тимошенко мають бути негайно індефіковані, затримані, арештовані і в залежності від ступеню вини понести покарання! Ялова влада бариг на це схоже нездатна. Нездатна діяти адекватно і жорстко по відношенню до ворогів державності.

В цих умовах коли через неадекватні дії цинічних бариг з владних кабінетів і політичних аферюг з угрупування Саакашвілі-Тимошенко під загрозу поставлено саме існування Української Держави Радикальна партія Олег Ляшко вимагає негайного скликання позачергового засідання парламенту на яке має бути викликано Президента України, весь склад Кабінету міністрів, керівники всіх силових відомств включно з Генеральним прокурором на якому в закритому режимі мають бути ухвалені рішення які забезпечать стабільне функціонування державних інституцій та зупинять злочинні дії кремлівської агентури!

Сьогодні о 15.00 відбудеться екстрене засідання фракції Радикальної партії Ляшка на якій буде вироблено план захисту української державності. В буремному 2014 ми зі зброєю в руках зупинили кремлівську орду і зараз готові вжити всіх необхідних заходів для захисту української державності!

Україна понад усе!