З ініціативи Денисенка парламент зробив крок назад в антикорупційному законодавстві

Об 11:00 громадські активісти з коаліції “Декларації під контролем” пікетуватимуть Адміністрацію Президента.

Я теж піду. І Вас прошу.

Річ у тому, що за ініціативи депутата з президентської фракції Вадима Денисенка Парламент вперше за це скликання зробив крок назад в антикорупційному законодавстві. Посадовцям дозволили не вписувати в декларації все майно. І як мінімум ще на рік звільнили їх від кримінальної відповідальності за брехню про своє майно.

Цього не можна допустити. Якраз цей рік має стати роком утвердження практики “збрехав в декларації-вперед під суд”. Для цього ми зобов`язали всіх посадовців декларувати все майно, включно з формально записаним на інших майном та недобудовами, під виглядом яких приховують вілли. І спеціальним законом відкрили для громадян реєстри власників землі, нерухомості та машин, щоб все суспільство змогло стати контролером добропорядності посадовців.

Ухвалений шахрайські – з голосу, без обговорення, всупереч всім правилам – закон Денисенка наближає нас не до Європи, а до Росії, де інформацію про активи посадовців почали засекречувати. Як голова відповідального парламентського комітету я не підписав цей закон. І упевнений, що Президент теж не має цього робити.

Єгор Соболєв


Загрузка...