Яценюк не збирається виконувати умови президентської партії

Давайте все таки навчимося відділяти мух від котлет.

Влада в Україні неоднородна, не спаєна і діє з різною метою. Перше, є влада президента, тобто Порушенко. у неї під контролем СБУ. Прокуратура, 11 міністрів в Кабміні. а також губернатори на місцях, в тому числі двуликий Янус Савкошвілі. Далі , влада прем’єр міністра -то сам прем’єр, три представники в Кабміні де міністр МВС та міністр Юстиції.
І третє, ще є Рада, котра підкотнтраль на 70 відсотків Порушенку завдяки Гройсману, а також дейякими мажоритарниками і особистим холопами з БПП. Інша кількість депутатів коливається в залежності від того, що пообіцяє президент. Є звісно депутати, котрі мають свою думку і тримаються її, але їх мало, та все таки навіть така мала кількість дає можливість протистояти диктаурі Порушенка, тоб-то диктатурі регіоналів.
І остання влада в країні то ЗМІ. Кому вони належать? Більшість з них друзям та попутникам президента. До речі тому і показує Порушенко дулю всім, кажучи що 5-й канал не віддасть.
Тому, коли ви кажете влада те і влада се, спочатку визначіть для себе будь-ласка доякої саме частини влади Ви маєте претензії, а до якої ні.
Тож на сьогодні вектор розвитку складається від того, як йдуть на компроміс і на яких умовах, прем’єр та президент. Все інше купується. Майже все.
Що до Яценюка не давате собі навішати локшину на вуха, при всіх своїх негараздах і компромісах з Порушенко він все таки йому не підвладний і саме він камінець у туфлі президента, а не іграшкові фракції , котрі періодично купує обіцянками Порушенко.
Тож розкладіть пасьянс, або розставте фігури на шахівниці і Вам більш менше стане зрозуміло що є що.. Немає цільної влади в Україні, Є боротьба між поганим і дуже поганим, Між Поуршенко та Яценюком. Кращого немає. і так буде завжди це закони життя, тож на сьогодні, поки не буде іншого користайтеся тим що є. А якщо приберете одного з них, побачите хто на його місце прийде. Приберете Порушенка на його місці виросте нова голова регіонала. Прибираєте Яценюка на його місце залізе теж голова регіонала, тільки, як бур’ян з поля Порушенка. Тож зараз важливіше змінити наскільки можливо систему. і використовувати той інструмент, що є. Навіть Порушенко.
Думайте українці, і не тільки етнічні. (Савкошвілі та боровики в рахунок неберуться, їх відношення до України ,як до корови – доять.)

Степан Стецько


Загрузка...