Якщо влада не здатна зупинити провокації Саакашвілі на західному кордоні України, їх зупинять патріоти

Вчора в ефірі телеканалу “112 Україна” я закликав українських прикордонників дуже жорстко реагувати на спроби прориву чи блокування державного кордону України і при необхідності без вагань застосовувати вогнепальну зброю, тобто незалежно від прізвища стріляти по порушникам державного кордону, які не підкоряються законним вимогам прикордонників.

Навесні 2014 року я був свідком того, як мешканці Донецької та Луганської областей, піддавшись на заклики політиків-провокаторів, блокували та захоплювали пункти пропуску та прикордонні застави на кордоні з РФ. На жаль, тоді прикордонники не застосували зброї і, як наслідок, своєю бездіяльностю сприяли початку війни на Сході України.

Те, що задумав Міхо Саакашвілі з проривом кордону на Заході України, є злочином проти воюючої України. Це по суті удар в спину воюючій українській Державі і Нації!

Провокація на західному кордоні України, яку готує Міхо Саакашвілі, призведе до дискредитації нашої держави в очах світової спільноти, зігравши на користь господарю Кремля, і навіть може призвести до призупинення безвізового режиму для українців.

Всю ніч я отримував дзвінки і листи на підтримку своєї позиції від бойових побратимів, патріотів, націоналістів, громадських діячів з усіх куточків України. Учасники нашої національно-визвольної війни, ті, хто проливав кров за Україну готові добровільно і самостійно, якщо на це не здатна влада, захистити український кордон від будь-яких провокацій, в тому числі і від тих, які планує Міхо Саакашвілі на пункті пропуску Краковець у Львівській області 10 вересня цього року. У випадку необхідності я з соратниками готовий швидко зформувати з числа учасників бойових дій громадське формування, яке сприятиме захисту державного кордону України від будь-яких провокацій і незалежно від влади захистить наш кордон і нашу державність!

Якщо влада не здатна зупинити провокації свого колишнього партнера Саакашвілі, то їх зупинять патріоти України!

Своїми діями і внутрішніми чварами Президент Порошенко та його колишній партнер Міхо Саакашвілі нищать Українську Державу! Ми, українські патріоти, цього не допустимо!

Загрузка...