Якщо українці не відстоюватимусь свої національні інтереси, то нам будуть нав’язувати чужі

Декілька висновків з Національного семінару Ради Європи в Будапешті присвяченого ратифікації Україною Стамбульської конвенції.

1. Нав’язування Україні точки зору інших країн чи міжнародних інституцій які суперечать українським національним інтересам триватиме доти доки наша дипломатія на всіх рівнях не навчиться говорити – НІ!

2. Україна має чітко окреслити перед світом, що для нас є предметом виключно внутрішньонаціональної політичної дискусії а, що ми готові обговорювати на міжнародному рівні.

3. Українська дипломатія має не плестися в обозі наших західних партнерів а постійно нав’язувати світовій дипломатії наш порядок денний.

4. Не захист примарних прав людини в світі, а відстоювання прав української Nації як кровно-духовної спільноти мертвих, живих і ненароджених українців ось мета участі Української Держави у всіх міжнародних організаціях та перемовинах.

5. Відстоювання національних інтересів України та захист українців по цілому світі має бути найголовнішим завданням та пріоритетом української дипломатії.

P.S. До Києва повертаюся літаком компанії WiZZ на бізнес місці в 31 ряду


Загрузка...