Як українську делегацію в ПАРЄ може очолювати цинічний брехун?

І після цього ми дивуємось провальній зовнішній політиці…

Брехун Володимир Ар’єв в кращих гебельсівських традиціях заявив, мовляв, депутати від Радикальної партії Ляшко не з’явились на зустріч з президентом ПАРЄ Педро Аграмунтом – https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/1100512120011643

Прикро, що на це повелись чимало поважних журналістів, зокрема “Українська правда” http://www.eurointegration.com.ua/…/news/2016/05/13/7049215/ Sevgil Musaieva-Borovyk

Насправді Ар’єв вчергове брутально бреше і маніпулює фактами.

В дійсності на офіційний обід з Аграмунтом були запрошені такі “великі євроінтегратори”, як, наприклад Юлія Льовочкіна і купа клерків з Апарату ВР і МЗС, натомість не запросили жодного представника РПЛ і “Самопомочі”. Вочевидь, щоб обмежити президента ПАРЄ від альиернативного джерела інформації. Про що я, власне, писав ще вчора https://www.facebook.com/Andriy.Lozovyi/posts/1418916581467401.

А вже після цього, сьогодні після 14:00 Ар’єв критично пізно повідомив членів делегації про зустріч в лоббі (дивно, що не на кухні і не у вбиральні) готелю “Національний”.

Тепер Ар’єв репетує, мовляв, представники Радикальної партії не прийшли.

І мовчить про те, що фактично усі інші теж були відсутніми. Через те, що про зустріч свідомо повідомили запізно на неї змогли прибути аж 2 людей з 24 членів української делегації в ПАРЄ: сам Ар’єв і Леонід Ємець.

2 з 24, Карл!

Але винна, звісно, Радикальна партія.

P.S. Запиздівся ти, Володя

Андрій Лозовий


Загрузка...