Як повернути окупований Крим

Хто вже тільки не висловлював свою думку з цього болючого для нашої країни питання.

Президент Петро Порошенко навіть ініціював скликання спеціального засідання РНБО на якому має бути розроблена і затверджена стратегія повернення Криму Україні. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про створення полку Національної Гвардії спеціального призначення який нібито займатиметься питаннями де окупації Криму.

Це все звичайно добре але боюсь, що голуби миру знову візьмуть гору на засіданні РНБО і питання визволення Криму буде лише черговим приводом для піару а реально відкладено в довгий, довгий дипломатичний ящик.

Переконаний, що якщо влада знову буде бездіяльна, то справу звільнення окупованого Криму мають взяти до своїх рук українські патріоти.
Має бути продовжена і посилена громадянська блокада Криму. Мусимо зупинити не тільки постачання до окупованого півострова продуктів харчування а й доступ відпочивальників через материкову Україну. Необхідно підірвати економічну стабільність в Криму будь яким шляхом.

Окремо українські добровольчі батальйони мають створити в своєму складі розвідувально-диверсійні групи з числа мешканців Криму які залишилися вірні Україні і воювали на Східному фронті. Ці групи мають дестабілізувати роботу окупаційних органів влади та внутрішніх справ, блокувати військові частини окупантів.

Ми реально зможемо повернути наш Крим лише тоді коли під окупантами горітиме земля, і коли представники окупаційної влади на окупованому півострові трястимуться за своє нікчемне життя щохвилини.

Крим має стати або українським, або безлюдним!


Загрузка...