Винні у вбивстві офіцера особи мають бути притягнені до відповідальності

До мене надійшло колективне звернення мешканців Петриківського району Дніпропетровської області щодо вбивства 25-річного військовослужбовця військової частини ППВ 0440 Євгена Василенка.

Трагедія відбулася 15 червня 2016 року на території військової частини смт Гвардійське, де Євген проходив службу за контрактом.

Зі слів командування частини він покінчив життя самогубством у приміщенні казарми військової частини. Проте за результатами розгляду місця пригоди та тіла потерпілого є всі підстави вважати, що Євгена Василенка було вбито.

Обставини, які підтверджують версію вбивства детально вказані в колективному зверненні та потребують, на мій погляд, детальної та неупередженої перевірки.

Досить дивно, що в жовтні 2015 року в цій же частині при схожих обставинах загинув друг Євгена молодший сержант-контрактник Ігор Птушкін. Кримінальне провадження закрили, а офіційна версія смерті самогубство. Проте всі факти також вказують на вбивство.

Саме тому я направив депутатське звернення Генпрокурору Юрію Луценку з вимогою здійснення ретельної перевірки даної інформації, вжиття заходів щодо належного проведення досудового слідства та, в разі потреби, притягнення винних осіб у вбивстві молодого офіцера до відповідальності.


Загрузка...