Виграний суд по Мосійчуку – перший крок до перемоги над свавіллям влади

Верховний суд України сьогодні, 10 травня, підтвердив рішення Вищого адміністративного суду щодо визнання незаконною Постанови Верховної Ради про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Це рішення суду вкотре доводить, що всі попередні процесуальні дії у справі Мосійчука були політичним свавіллям Президента Порошенка, який використовував репресивні правоохоронні органи проти Радикальної партії за її опозиційну діяльність. Зокрема, через відмову нашої фракції голосувати 31 серпня 2015 року за прокремлівські зміни до Конституції України щодо надання особливого статусу Донбасу.

Ігоря Мосійчука визнали політв’язнем більшість демократичних політичних сил не лише в Україні, а й за її межами. Відповідну заяву на сесії ПАРЄ зробив британський депутат з групи «Європейських консерваторів» Едвард Лі, засудивши незаконні методи політичної боротьби, якими користується українська влада.

Неозброєним оком було видно, у який цинічний спосіб була порушена Конституція та Регламент ВР під час політичного шоу із затриманням нашого депутата 17 вересня 2015 року.

У той же час, Ігор Мосійчук не збирається ховатися за повернутою йому недоторканістю і планує одночасно з доведенням факту незаконності його затримання і арешту довести абсурдність усіх звинувачень в його адресу в рамках кримінальної справи.

Вкотре наголошую на тому, що з дня незаконного арешту Мосійчука виступаю за неупереджене розслідування справи свого однопартійця і не раз застерігав від передчасних висновків у цій справі, яку намагаються використати для політичної розправи Президента Порошенка особисто над ним і нашою командою.

Радикальна партія застерігає Президента Порошенка від спроби побудувати диктатуру шляхом залякування політичних опонентів і вимагає притягнути до відповідальності всіх винних у незаконному затриманні та арешті Мосійчука.

Вільного духу не скути в кайдани!

Олег Ляшко


Загрузка...