Вихід із Сирії: не варто недооцінювати росіян

Дратує низькоякісна пропагандистська аналітика різних українських але здебільшого російськомовних блогерів у стилі: “конец авантюры Путина”, “очередной провал Кремля”, “Путин бросил Асада” і так далі і тому подібне.

За час російської операції в Сирії, підрозділи Асада відвоювали ряд ключових об’єктів, завдали потужних втрат повстанцям та розгорнули наступ на декількох напрямках фронту, наразі точаться бої за так звану наречену пустелі – Пальміру, за якою лежить столиця Ісламської Держави – Ракка і все це не в останню чергу завдяки російській авіації.

Так, так, Ісламську Державу перемагають не французи, не американці, не іракці, а саме ізольований від світу сирійський уряд з яким знову починають рахувати на міжнародній арені. Не забуваємо, що окрім всього, Кремль провів колосальне тренування власних підрозділів і не потрапив під жодний суттєвий санкційний тиск Заходу, не зважаючи на відверто злочинні бомбардування сирійських міст.

Поки різноманітні ліберальні блогери зловтішаються своїми власними вигадками, російські льотчики успішно склали екзамени перед майбутньою атакою на Україну.

Я б не радив недооцінювати нашого ворога…

 


Загрузка...