Вся справа Полякова крутиться навколо того, чи одягне він браслет

Виключно з професійної тобто фахової точки зору спостерігаю за розслідуванням кримінального провадження стосовно народного депутата Максима Полякова, яке проводить НАБУ в рамках так званої “бурштинової справи”, і нажаль, будь-яких нових фактів у цій справі не почув.

Схоже, все слідство і вся справа крутиться навколо того, одягне Поляков браслет чи ні? Стягнуть з нього заставу чи ні, через те, що він відмовляється цей браслет одягнути?

В мене у зв’язку з цим декілька конкретних питань до НАБУ і САП. А яке, шановні, відношення одягання браслета чи застава має до суті справи? Чи може Поляков збирається втекти за кордон? Чи тисне на свідків? Впливає на слідчих, суддів, прокурорів чи погрожує їм? Якщо ні, а мені такі факти не відомі, то про що взагалі мова і яке все ж таки відношення це все має до суті висунутих Полякову звинувачень?

Вчора з’явилася заява НАБУ і САП, що проти Полякова може бути відкрито ще одне кримінальне провадження за нібито незаконне збагачення. Я звичайно вибачаюся, але для його відкриття потрібно рішення парламенту і ГПУ з САП навряд чи його отримають, допоки не продемонструють результатів у кримінальному провадженні стосовно все того ж Полякова у так званій “бурштиновій справі”, на яке вже надано дозвіл ВРУ. І ще дуже цікавий момент. НАБУ і САП арештували квартиру яка належить сестрі Полякова і стверують, що це він її купував. В мене виникає питання а яке це знову ж таки має відношення до “бурштинової справи”? Якщо має то НАБУ і САП мають це пояснити суспільству бо інакше можна арештувати все майно близьких і далеких родичів та друзів Полякова але це аж ніяк не допоможе розслідувати власне саму “бурштинову справу”.

Я не є і не збираюся бути адвокатом Полякова (в нього є свої захистники) але як народний депутат і перший заступник голови парламентського комітету по законодавчому забезпеченню правоохоронної діяльності який голосуючи за створення НАБУ і САП та покладав на ці новостворені правоохоронні органи величезну надію в плані боротьби з корупцією хотів би бачити з боку цих антикорупційних органів професійну роботу по розслідуванню так званої “бурштинової справи” а не щоденні інформаційні заяви навколо якихось другорядних речей.

В боротьбі з корупцією суспільство вимагає реальних результатів а не інформаційного шумовиння!