Влада "здере" із покровителів бурштинової мафії подвійний тариф

-ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ НА ЇДЕ ПЕРЕВІРИТИ ПРИПИНЕННЯ НЕЛЕГАЛЬНОГО ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ?

-БО БОЇТЬСЯ ЩО ЙОГО ТАМ ЗАХВАТЯТЬ

Заголовок одного зі ЗМІ: Копачі бурштину зчепилися з поліцією – 7 правоохоронців у лікарні.

і це вже прецидент, коли мафія кинула виклик ДЕРЖАВІ!!! це не просто ляпас, це бунт! Щось схоже ми бачили два роки тому в Луганську і Донецьку, коли сепаратисти захвачували місцеві СБУ. Правда там мотиви були фінансово-політичні. тут виключно фінансові.

І яка реакція держави?

звичайна корупційна: із покровителів бурштинових копачів здеруть подвійний тариф, завезуть його в Київ і на цьому все завершиться. Точніше продовжиться копання бурштину, а конфлікт завершиться. Пресу переб’ють новинами із Вашингтону.

Ну чому Міністру, секретарю СНБО із Прзеидентом бабло дорожче ніж екологія, офіційний бюджет та життя поліцейських??

Вибачте, але вже дійшло до того, що навіть військових які перебувають у горе областях, на підробітки відправляють на бурштин.. і це реальні історії! вигідно всім, окрім солдатів. Бо спали вони кариматах, у 20-ти градусний мороз!!! ну зараз краще.. морозу немає!

Поліція та Губернатори кришують видобуток, місцева та київська мафія взяла функції менеджменту. Китайці – відділ продажу. Київ, Печерськ, провладні офіси – політична криша.

Україна сьогодні втрачає мільярди на вивезенні бурштину -сирцю, деревини, вугілля на окупованих територіях. Але в Києві зайняті виключно поділом фінпотоків та високих крісел!

проблема навіть не в грожах, а у відсутності державницького бачення. Підробітки, хоч і мільярдні, для чиновників та політиків важливіші ніж збереження цієї території як держави. Всі вони житимуть в Монако, на власних островах в адріатичному морі та карибському басейні.

решта питання політичної коньюктури, рейтингів та принципових позицій по коаліційній угоді і плану дій уряду))


Загрузка...