Влада має пам’ятати, що опозиція – це також Україна

Поширювана деякими ЗМІ інформація про те, що проти мене порушено якісь додаткові кримінальні провадження не відповідає дійсності.

Нещодавно я був на допиті в НАБУ в якості свідка у справі незаконного збагачення проросійського олігарха Сергія Льовочкіна, і жодних питань в інших справах до мене не було, а ні в НАБУ, а ні в САП.

Щодо старого кримінального провадження, за яким мене було незаконно заарештовано восени 2015 року, то воно знаходиться в ГПУ, а не в САП чи НАБУ. Я готовий до внесення повторного подання в цій справі – маю всі докази того, як вона було сфальшована.

Більше того, я маю докази того, що за цим стоїть Льовочкін і його собачка Каплін, який нещодавно приводив на парламентський брифінг одного з фігурантів цієї справи. Ця особа, яка тоді допомагала фабрикувати докази проти мене, кілька місяців тому намагалась мене шантажувати – це було задокументовано правоохоронними органами за моєю заявою. Як тільки буде внесено подання, я оприлюдню ці матеріали.

Якщо ж вирішать вносити повторне подання на мого колегу і друга Андрія Лозового – то цим вони лише вкотре насмішать людей. Ми доведемо в суді свою правоту, і розіб’ємо вщент всі обвинувачення.

Влада не вічна. Прийде час і буде відкрито кримінальне провадження по факту того, як восени 2015 року на крові протягували зміни до Конституції, по факту сфальшованих справ проти захисників Конституції – все це буде розслідувано. Влада має пам’ятати, перефразовуючи Шарля де Голля: опозиція – це також Україна

Загрузка...