Влада фізично знищує учасників Блокади Криму через домовленості з Росією

Ще з початку осені, на адміністративному кордоні з Кримом, триває громадська акція Блокади.

З перших днів, до неї долучився Цивільний Корпус АЗОВ під керівництвом голови кримського осередку- Стаса Краснова. До сьогоднішнього дня, не дивлячись на ситуацію, котра склалася, хлопці не залишають своїх позицій.

Блокада нанесла мільярдний удар економіці окупантів. Припинення товарообігу та вимкнення світла активістами- патріотами, показало нездатність російської влади самостійно утримувати загарбані території.
Та, коли перемога була вже надзвичайно близькою, в хід пішли політичні махінації та кулуарні домовленості, відстоювання інтересів олігархів та завуальована підтримка окупаційної політики.
Держава, в обличчі своїх керівників, зрадила державні інтереси на користь окупанта.

В цей час, активісти та добровольці на кордоні з окупованим півостровом продовжували відстоювати державний суверенітет України. Цілком зрозуміло, що, враховуючи інтереси пануючих в державі олігархічних кланів, та, вже підписані продажними політиками домовленості, продовження Блокади стало невигідним. І, так як позиція добровольців, активістів Блокади була принциповою – продовжувати акцію, єдиним варіантом зупинити їх стала, безпосередньо, фізична ліквідація активістів з прикордонних територій та дискредитація їх в очах суспільства.
Що, власне і почало відбуватися. Першим удар на себе прийняв “Правий Сектор”- безглузде затримання друга Хорвата з побратимами – показує нездатність влади та силових структур, банально, організувати підставу. Звіряче побиття та абсолютна відсутність доказів, так званого “злочину”- яскравий тому приклад. Купа допитів та відкритих незрозуміло за що кримінальних справ після останнього підриву опор ЛЕП, також свідчить не на користь представників владних структур.

Щодо затримання голови кримського Цивільного Корпусу – Стаса Краснова, ситуація очевидна і аналогічна, а паралелі можна побачити неозброєним оком.
АЗОВ залишився на Блокаді, продовжував активну діяльність, здобував прихильність суспільства, втілював стратегію, переходячи поступово до іншого етапу та формату акції.
В таких реаліях, можна сказати, що затримання Стаса з метою усунення АЗОВу з Блокади є цілком очікуваним.
Несподіваним стало нелюдське звірство Служби Безпеки при затриманні та безпідставні, нелогічні і абсолютно безглузді обвинувачення, висунуті опісля.

Людина, котра присвятила все своє життя Україні, котра змушена була покинути матір та свій дім, через те, що посміла боротися за справедливість, котра воювала, ризикуючи життям, проти окупанта, котра, не зважаючи на постійні погрози та явну небезпеку для себе, відстоювала інтереси Держави на кримському кордоні – зрадник?
А хто тоді “люди”, котрі розв’язали війну, котрі продали Крим, котрі вбивають та саджають в тюрми добровольців, котрі наживаються на горі Держави, розриваючи її на шматки?

Можливо, зрадники, котрі зараз при владі, ототожнюють себе з Державою. Тоді, так, дійсно, Стас зрадив їх інтереси, адже в їх інтересах лише особиста вигода.
Але, Держава – це не політики та олігархи, Держава – це народ, Держава – це суверенітет. Це те, за що воюють добровольці на сході і те, за що борються добровольці на кордоні з Кримом.
Це те, чому присвятив своє життя Стас і те, за що його зараз намагаються засудити.

Кожен має право оцінювати цю ситуацію через призму власного бачення. Але є факти – очевидні та беззаперечні.
Влада знищує добровольців, знищує націоналістів, знищує тих, хто сміє любити свою Батьківщину та боротися за її суверенітет.
Влада плює на невід’ємні права людини, верховенство права та демократичне суспільство.
Влада плює на народ.

Так хто ж тоді зрадник?
Доброволець – націоналіст на боці якого правда?
Чи продажні політики, котрі давно забули значення цього слова?

Оксана Шелест 


Загрузка...