Військові не спромоглися організувати систему підготовки і накопичення резерву

Одна з головних причин, чому військові не хочуть дієвої організації сил територіальної оборони – це повний провал системи підготовки резерву для Збройних Сил.

Військові за понад два роки війни не спромоглися організувати систему підготовки і накопичення військовонавченого резерву для розгортання військових частин воєнного часу і для поповнення частин у разі втрат.

Саме тому тих, хто приходив і приходить у військкомати для участі в ТрО і придатні за станом здоров’я військкомати розглядають лише як резерв для наступної черги мобілізації, і ніяк інакше. Так було в 2014 році, так було в 2015 році, так є і зараз. Саме тому вони не хочуть укладати контракти на службу в резерві ТрО з тими, хто має обмеження за станом здоров’я, бо їх все одно не мобілізуєш до військ без оголошення загальної мобілізації.

Наше військове керівництво в принципі не спроможне мислити і щось робити навіть не на стратегічну, а на короткострокову перспективу, хоча б на 3-5 років наперед. Вся їхня діяльність – це гасіння пожеж, які завжди виникають раптово, як зима після осені.
З таким ставленням ніяких сил резерву ТрО у нас не буде.

Тому вісі заяви Президента і військових керманичів про ТрО, рух опору, партизан то лише замилювання очей.

PS.Так, я знаю про навчання з резервістами, знаю як їх організовували, кого і як на них залучали, як відбувалася підготовка.


Загрузка...