Війна – це не лише відкриті бойові дії між арміями, а й постійний терор у тилу

Нещодавно було вчинено (вже, на жаль, черговий) терористичний акт в центрі Києва. Я переконаний, (хоча все може бути) що це продовження лінії агресії у нас в тилу з боку РФ, як до цього вибухали склади, було вбито декілька керівних співробітників наших спецслужб, замах на Адама та Аміну. І список можна продовжувати.

Але першочерговою, фундаментальною причиною того, що відбувається, є не діяльність російської агентури, що організовує диверсії, теракти, політичні вбивства, тощо. Не дії країни-агресора, які є цілком закономірними з огляду на імперсько-загарбницьку політику Московії.

Головною причиною є наша беззубість і ігнорування вищим керівництвом держави необхідності введення серйозних та необхідних заходів безпеки.

Починаючи від не запровадженого військового стану, продовжуючи мінським договорняком, де за столом переговорів незрозумілі особи, і завершуючи капітуляційною політикою держави і відсутності стратегії деокупації Криму та Донбасу.

Нереформовані спецслужби тільки ускладнюють ситуацію.

Війна — не лише відкриті бойові дії між арміями. Це і постійний терор в тилу, боротьба за інформаційний простір, культуру, мову, економіку і, звісно, вплив у владних структурах.

Вимушений константувати, що майже у всіх сферах ми програємо. А усвідомлення всеосяжності тотального правового хаосу, корупмованості і торгівлі державними інтересами іноді просто заводить мене у шоковий стан, котрий неможливо описати цензурними словами.

Тому я став рідше писати.

Єдине, що змушує боротись і далі, мотивує не опускати руки та не дає здаватись — жертви, віддані в ході цієї боротьби.

Загиблі, репресовані та ті, хто пожертвували усім в ім‘я довгоочікуваних позитивних змін, не дозволяють зрадити їх пам‘ять і стимулюють діяти.

Бо чого ми варті, якщо не докладемо зусиль всі разом і кожен окремо, щоб make Ukraine great again? Все в наших руках, друзі.

Або ми самі зробимо Україну сильною, або нас перемелять безжальні жорна історії, котру, нагадую, пишуть переможці.


Загрузка...