Верховна Рада послідовно ігнорує необхідність фінансових реформ

Минулого тижня Верховна Рада провалила проведення фінансового-економічного дня, який ми готували не один місяць.

17 березня парламент мав розглянути дуже важливі законопроекти щодо розвитку економіки.
На цьому тижні все може повторитися.
Про це заявив сьогодні від імені нашого фінансового Комітету на погоджувальній раді напередодні пленарного тижня.
Вкотре звернув увагу керівництва парламенту на неприпустимість зволікання із прийняттям пакету законопроектів щодо реформи фінансового сектору.


Вже пройшло два місяці, як було обіцяно поставити блок фінансових законопроектів на початок засідання. І знову ми маємо ситуацію, коли ці законопроекти включаються з 18-го питання.


Так, політично важливі питання необхідно вирішувати. Але я закликав керівництво Ради та голів фракцій не загубити вкотре економічну складову нашого порядку денного. Спікер пообіцяв, що в цей четвер ми почнемо роботу із законопроектів фінансового напрямку. Сподіваюсь на відповідальність таких заяв. Оскільки системні фінансові реформи – першочергові та є необхідною передумовою економічного розвитку країни.


Окремо також звернувся до голови парламенту Володимира Гройсмана включити в порядок денний цього тижня проекти законів щодо реструктуризації кредитів громадян у іноземній валюті.


Про необхідність їх розгляду заявила на засіданні представник Уряду.


Я ж наголосив, що ці проекти вже були розглянуті нашим фінансовим комітетом. Це питання вкрай важливе для великої кількості людей. І від парламенту вже більше року валютні позичальники чекають на це рішення.


Загрузка...