В Україні виявили небезпечну секту свідків сліпого трасту

В Україні виявили нову небезпечну секту свідків сліпого трасту

Днями мільйони українців виявили, що вони живуть серед кількох тисяч сектантів. Через нещодавні події нова єресь отримала назву “Секта свідків сліпого трасту”. До цього у більш вузьких колах була відома під назвою “секта свідків шоколадного властєліна” та секта шоколадного пастора.

Експерти називають її тоталітарною політично-економічною сектою. На чолі небезпечного таємного руху став відомий єретик і аферист Педро Вінницький, серед інших кіл відомий також під іменем “шоколадний властєлін”. Головним фетишем лідера єресі є символ “Рошен” і продукція, яку йому виробляють підвладні раби.

Секта походить від іншої небезпечної єретичної течії – “Сєкти свідєтєлєй пакращення”. Сам шоколадний властєлін брав участь у її заснуванні, а коли головні єретики свідєтєлєй втекли до Московії, Педро забрав до себе всіх її впливих адептів для розвитку свого сектантського руху. І хоч підвладне населення вимагало розправитись з єретиками, Педро доклав усіх зусиль, щоб випустити їх з країни в сусідню Московію. А іншим видав особистий захист. Яскравим прикладом цьому слугує поголена Кончіта Вурст свідєтєлєй пакращєння – Єлєна Бандарєнка. Час від часу вона на мітлі мотається в Московію, де проповідує серед місцевих єретиків, що у нашому краї їдять московських младєнцев, насілуют епілєптічєскіх бабушек, і що у нас розпинають на хрестах одягнутих в костюм карликів.

Головним постулатом свідків сліпого трасту є віра у те, що вони мають переконати себе і усіх навколо, що їхній лідер ніколи нічого не крав, і що в офшори він гроші виводив для благодіяльності. До цього головним постулатом їм служило переконання, що гра у монополію на посаді голови держави і
монопольна продаж продукції в край кремлівських карликів, і наші землі, які вони окупували – то є благо, і що в такий спосіб Педро веде потужну економічну війну проти Московії.

Дружньою свідкам сліпого офшору сектою є єресь кремлівських карликів з сусідньої Московії. Якщо хтось не погоджується з переконаннями свідків сліпого офшора, вони залякують своїх опонентів висадкою у Києві десантників кремлівських карликів. Насправді ж, головний єретик секти Педро постійно перебуває на зв’язку з карликами і узгоджує з ними усі дії з поширення єретичних переконань.

Головною мантрою сектантів є “БПП” і “Удар-солідарність”. За свідченнями постраждалих, які лікуються після визволення з секти, на день вони мають не менше півтори тисячі разів повторити мантру “бепепе” і за принципом піраміди, Тяньши і Гербалайфу купувати у геометричній прогресії продукцію “Рошену”.

Дільність секти як спрут охопила вищі щаблі влади, а закритий тип діяльності сектантів доводить їх підривну діяльність. Екзорцисти запевняють, що більшість приналежних до секти сліпого трасту біснуваті, у чому може переконатися кожен, хто при єретиках вимовить наступні словосполучення: офшори Порошенка, Рошен продають у Москві, Порошенко ухиляється від сплати податків, Ленінська кузня грабує бюджет, Ліпєцк, Олексій Порошенко на фронті тощо. За свідченнями езорцистів, після цих слів у сектантів починається біснування, яке непросто і свяченою водою заспокоїти.

Діяльність секти має доволі розгалуджену біографію. Іноземні колеги виявили сектантів не лише в сусідній Московії, а й на Кіпрі та Віджінських островах. Там головний єретик секти зберігає свої статки.

За свідченням інсайдерів, діяльність секти привернула увагу не лише Інтерполу, а й Святого престолу. Інквізиція вивчає досвід колег у вигнанні бісів шоколадного властєліна з уражених єрессю злобного пастора.

Чи буде цього разу знищена секта і її лідер-єретик, чи їй дадуть переродитися в іншу – покаже час. Але тепер українці знають як виявити небезпечних адептів тоталітарної економічно-політично секти свідків сліпого трасту.

Сергій Вакула


Загрузка...