В Україні назріває свій рай: для воїнів і рятівників

Я не радію безвізу, бо доведеться попрощатися з великою частиною з вас.

Я вас не виню.

Тут і справді пекло.

Але я часто згадую слова Касема Сулеймані. Це іранський солдат, що пройшов пекло війни з Іраком. Десять років війни. Виріс до керівника бригади, а потім очолив іранський розвідувально-диверсійний підрозділ “Ель-Кудс”(“Ієрусалим”). Спецпідрозділ назвали “Ієрусалим”, бо захоплення цього міста – це мрія іранських релігійних революціонерів.

Сулеймані переміг американську розвідку в Іраку. Ірак зараз вважається заледве не колонією Ірану. Колись багато друзів Сулеймані загинуло на жахливій війні в 80-х. Касем шукав собі пояснення чому продовжує воювати. І знайшов. Вважаю, що воно прекрасне:

“Боротьба – це загублений рай для людства. В тяжкій боротьбі проявляються не лише низинні інстинкти. Але й людська честь сягає своїх вершин. Рай – це місце, де зібрані прекрасні жінки та захоплюючі природні пейзажі з чарівними ріками та полями. Але є й інший вид раю – битва.”

Щасливої дороги усім, чий рай достаток, комфорт та електронні унітази в ЄС. Я не осуджую, але у нас тут в Україні назріває свій рай. Хтось плаче що долар по двадцять, а хто тішиться, що війна та Майдан найбільш яскраві періоди в його житті.

Де проявився як воїн, як особистість. Чи як жертовний рятівник. Чи як мудрий провидець.

Кожному своє.

Вірогідно для ЄС цей безвіз лише асиметрична відповідь на сирійських біженців.

ЄС треба чорноробоча біомаса. Навіщо афганці, коли в Україні теж війна? Краще будуть українці. Зарплати будуть ті самі, але на відміну від арабів, ці ніколи не об’єднаються в банди, аби качати права.

І дійсно – аби ми вміли єднатися у банди – вже б навели порядок в Україні. Але як бачимо тітушки луплять і сміються, а їх луплять у відповідь лише в Інтернет-срачах.


Загрузка...