В Україні хочуть поселити мігрантів-злочинців, які переховуються від міжнародного правосуддя

ШУКАЄМО ІМЕНА ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЗАТЯГНУТИ СЮДИ ТЕРОР І ДЖИХАД

В плані дій Україна-ЄС є пункт щодо забезпечення належної інфраструктури для біженців.

Я цікавився цією темою, на жаль, це лише в грантових програмах для дівчаток, які не хочуть працювати, йдеться про заплакані сім’ї, що тікають від бомб з Сомалі. Частіше ідеться про африканських горлорізів які тікають від кровної помсти. Кажу конкретно – читав судові справи. Чи мисливців за халявою в Європі. Ну бо як називати “біженцем” чувака який знайшов 3 тис. доларів на нелегальну поїздку до Європи? Я кажу з їхніх слів, знову ж таки, читав вироки судів. Таких грошей в руках не тримало більшість українських селян, але вони НЕ пруться обтяжувати подачками Європу. Часто серед біженців повно і просто невдалих наркокур’єрів.

Європейці розуміють це не гірше, а краще за мене. Те, що нас активно пропихують байками про мир-благо-“лишіть цих ріб’ят у вас” – це правильно. Для Європи. Дешевше купити пару євро-популістів в Україні та лишити у нас всю ту свору, аніж ремонтувати Євросоюз. “Толерантність” дешевше експортувати і реалізовувати в Україні, аніж ЄС.

Відповідно раніше було 2 фактори:

– корупція і жадібність українських чиновників. Європопулісти живуть на гроші за байки про мультикультуралізм. Чиновники відмивали кошти на “облаштуванні гідних умов для біженців”.

– активне форсування з боку ЄС ролі України як відстійника для всіх проблемних осіб без документів та бажання вести законослухняний образ життя.

Сьогодні додався фактор 3-й:
– сирійські біженці – багато з яких прямо пов’язані з проблемами ісламістського терору та агентурою ФСБ. І які часто шукають не так притулку як кращого плацдарму для політично-терористичної діяльності.

Хлопці та дівчата, що утопили в крові Париж, почували себе там значно комфортніше. В Сирії у кожного Калашников і не працює МакДональдс. Терористом-ісламістом в Європі бути зручніше.

Отже, що ми маємо?

В Яготині на будівництво баз для сирійських біженців збираються розпиляти близько 38(тридцяти восьми) мільйонів гривень –http://www.kievvlast.com.ua/…/na_rekonstrukciju_prijuta_dlj…

Місто вже встало на диби. Від мера до жителів.

Що буде в майбутньому?

До травня чиновники розікрадуть кошти на будівництві таборів для біженців. Але певен все-одно відзвітують ЄС – “ми готові!”

Комісари з ЄС похитають головою щодо стану таборів, але зрештою… їх що турбують табори? Очевидно, що мета у них проста і зрозуміла – чим більше бойовиків осяде в Яготині – тим менше їх буде у Відні та Брюселі.

Може між собою навіть прямо і жартують:
– Пацани у вас і так війна. Що вам так заважають бойовики ісламісти в Житомирі чи Черкасах? Справитесь. Ви ж Східна Європа. Не заважайте європейцям їсти тірамісу і будувати електромобілі.

Мене можна звинуватити у малому співчутті до справжніх сирійських воєнних біженців.

Так і є, блядь. Якщо брати цю проблему, то більше турбує, що ми досі не можемо розселити наших солдатів з Криму. Що вже казати за мирних переселенців з Криму? Як вони живуть? Я цікавився як вони живуть! Вони нікому нахрін непотрібні. Що вже казати в якій мірі здатна Україна вирішити проблеми біженців з Донбасу. Наших біженців!

Нам, правда, не вистачає сирійців? Сирійців саме після напливу яких у Європі раз по раз виникають терористичні чи політичні бійні про яких всі трублять “схоже влаштувало ФСБ”?

Я не сильно тямлю в міжнародних документах, але відчуваю нас намагаються використати.

Я не вірю, що країна в якій іде війна, де тисячі власних біженців, і якій ні ЄС, ні НАТО не надають зброю щоб прискорити завершення війни, ще має розміщувати у себе тисячі(лише в Яготині мова іде про 200 сімей) дуже проблемних біженців з Сірії.

Арифметика ж проста – якщо НАТО через посередників дає нам протитанкові сучасні комплекси – то російська гіпотетична атака несе надто великі утрати. Отже, “нікто нікуда не ідьот”. Отже, Донбас хоча би відносно стабілізується. І хоча би частина людей вертається додому на прифронтові території. Але цього немає. Ми щомісяця завмираємо від інформації що “попруть”. І тому у нас тисячі власних біженців.

Отже, що я прошу – чиновники або політики, що втиху від громадськості приймають такі злочинні рішення, мають стати відомі.

Ми прийдемо і спитаємо їх – чи давно вони були в Костянтивнівці і чи цікавилися долею українських біженців з Криму, перш ніж домовлятися про затягування в Україну ще й тисяч сірійців.

ПРОШУ ПОВІДОМЛЯТИ!
Євген Карась

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=237339633265956&set=a.100676000265654.1073741828.100009697620723&type=3


Загрузка...