В найближчий час будуть вскриті ще декілька кремлівських консєрв

Це яким гамном нада буть, шоб люди масово радувались і веселились твоїй пропажі – а затим журились тому, шо тебе обнаружили живим і нєврєдімим…

А якшо серйозно. Абсолютно певен, шо це спецоперація фсб з метою героїзувати свою консерву і показувати в інформпросторі жертвом. І це продовження собитій у Москві, коли вчорашнього борця за русскій мір (а нині – нібито його противника) затримали на акції пам’яті Бориса Нємцова, самі роздули сумашедший шум, а через два часа відпустили.

Контраргумент моїй версії #1 – Гончаренко депутат ВР.

Не годиться. До п#зди дверця! Вони знали, шо це депутат, коли затримували. Купа чинних народних депутатів України – у Московії офіційно в розшуку.

Контраргумент моїй версії #2 – силовики підтверджують насильницькі наміри батька скаліченого сєпара.

Не годиться. Треба чітко розуміти, що для Кремля вся ця сєпарська наволоч – не більше, не менше, як мусор, расходний матеріал. Пожертувати свободу одного із численних адептів на користь справі – чому ні? Вони своїх солдат, своїх громадян, свій генофонд – тисячами відправляють гинути во імя русскаго міра на Донбас. Куди їм жаліти одурілого від людського горя дєдушку, який сівши за грати, навпаки стане черговим жертвом хунти і дасть купу інформприводів. Згадайте, як у тій же Одесі ще до війни вони самі повісили консула Цвєткова.

Багатьох дивує, а чого це дєдушка ждав три года. Нема нічо дивного. Савченку два года нібито тримали в тюрмі. Зрозумійте! Гебісти готувались до цього роками – і кожній операції свій час. Зараз вони пошли ва-банк. Думаю, в найближчий час будуть вскриті ще декілька кремлівських консєрв.