В ЛДНР масштабно святкують пережитки совка з розмахом районних голів

Прогортав відео зі святкування 8 березня в “ДНР”. Це лютий треш, який пояснює масштаби купки терористів, які захопили владну на частині території Донбасу.

З огляду на те, що Захарка та інші “лідєри” постійно погрожують Україні про похід на Київ та Львів, переглянувши це відео розумієш масштаби нікчемності цих особин. Їхнє “свято” – типовий клон совка, при чому – на рівні районного голови адміністрації та райради. Такі нагороди, як на цьому відео, прийнято влаштовувати недобитками совків. Думаю більшість із вас бачили подібні дійства, коли дрібненький чинуша роздає нікому не потрібні грамотки і квіти комусь із трудівників, яким пощастило потрапити у якісь статистичні відзнаки пережитка совка.

Захарченко і Пушилін, як типові совки, влаштували районне свято нагороди своїх відданих функціонерів, які за інерцією живуть у 80-х-90-х рр, і не бачили світу та того, як там нагороджують. Не знають вони і місцевих традицій – у козаків нагороджували за видатні заслуги. Але якщо нагороджували, то трофеями, багатствами і людською славою. За це, наприклад, людину могли оспівати в думі або невеликій пісні. Ви думаєте, когось із нагороджених персонажів згадають за заслуги у їх діяльності? Я впевнений, що ні.

І останнє – що це за мальчікі в бєлом?) У Захарки почалася біла гарячка, і він став мнити себе флотоводцем?)


Загрузка...